شرکت تعاونی یاران بی بی ساینا در سال 1393 با هدف اشتغالزایی در حوزه بسته بندی محصولات کشاورزی تاسیس گردید. ساینا با استفاده از بستر تجارت الکترونیک (فروشگاه اینترنتی آریاتیس) قصد دارد تا با آگاهی بخشی و مشاوره در حوزه محصولات ارگانیک، طبیعی و سالم و تاثیر آن بر سلامت انسان، محیط زیست و طبیعت؛ فرهنگ مصرف اینگونه محصولات را در جامعه نهادینه کند.

ماموریت ما این است که زندگی سالم را برای همه افراد جامعه امکانپذیر نماییم. ما محصولات طبیعی و ارگانیک را شناسایی می‌کنیم و بدون واسطه این محصولات را به دست مصرف کنندگان گرامی می‌رسانیم. همچنین با تولید محتوای علمی به زبان ساده خواص محصولات را معرفی می‌کنیم.

ما سعی می‌کنیم محتوای محصولات (مواد اولیه) برای مصرف کنندگان مشخص باشد. ما با کنترل و بررسی مدارک آزمایشگاه و گواهینامه‌های تولیدکنندگان و همچنین اخذ نظرات مصرف کنندگان گرامی و درج بازخوردهای آنان در سایت، تا حدی ناظر بر سلامت محصول خواهیم بود. لذا محصولات یا ارگانیک هستند (دارای گواهینامه معتبر ارگانیک) و یا طبیعی با منشا گیاهی و بدون هیچگونه افزودنی شیمیایی و مواد نگهدارنده زیان آور.

ما علاوه بر سلامت فردی شما به حفظ محیط زیست نیز پایبند هستیم و از تولیدکنندگانی خرید می‌کنیم که آنها نیز از محیط زیست حفاظت می‌کنند.